Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > LED osvětlení > Příslušenství k LED >

T-LED s.r.o. Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V

T-LED s.r.o. Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V

Cena:

280

Hlídat lepší cenu

Popis produktu T-LED s.r.o. Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V: Čidlo je vybaveno vysoce citlivým a velmi spolehlivým HF radiofrekvenčním senzorem. Nejedná se o PIR senzor (tepelný), ale pracuje na principu vysílání vysokofrekvenčních elektromagnetických vln (...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem LED Solution, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem LED Solution popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

T-LED s.r.o. Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V - popis

Čidlo je vybaveno vysoce citlivým a velmi spolehlivým HF radiofrekvenčním senzorem. Nejedná se o PIR senzor (tepelný), ale pracuje na principu vysílání vysokofrekvenčních elektromagnetických vln (radarových). Když je pole narušeno pohybem, mikroprocesor inicializuje spínací povel. Čidlo spolehlivě pracuje i přes dveře, okenní tabule, nebo tenké stěny. Snímané pole čidla je kruhové, 360°, maximální vertikální úhel dosahu čidla pohybu je 180°, dosah min 2m-max 8m.

 

Na čidlu lze regulovat dosah, zda čidlo sepne již když jste za dveřmi, nebo až když je otevřete, nastavení času (dobu svícení), soumrakové nastavení (při jaké intenzitě okolního osvětlení čidlo sepn

Čidlo je vybaveno vysoce citlivým a velmi spolehlivým HF radiofrekvenčním senzorem. Nejedná se o PIR senzor (tepelný), ale pracuje na principu vysílání vysokofrekvenčních elektromagnetických vln (radarových). Když je pole narušeno pohybem, mikroprocesor inicializuje spínací povel. Čidlo spolehlivě pracuje i přes dveře, okenní tabule, nebo tenké stěny. Snímané pole čidla je kruhové, 360°, maximální vertikální úhel dosahu čidla pohybu je 140°, dosah min 1m-max 8m.

 

Upozornění: standartní čidla, které se prodávají většinou ve všeobecných elektroobchodech a supermarketech nemusí umět spínat LED světelné zdroje,čidla nabízená u nás jsou určena pro všechny světelné zdroje včetně LED žárovek

 

Čidlo po Vámi nastavené době rozepne, a pokud zaregistruje další pohyb, opět sepne. Po vypršení časového limitu můžete tedy být chvíli potmě. Pokud chcete, aby světlo během Vaší přítomnosti v místnosti nezhaslo, musíte použít tzv. detektor přítomnosti.

Na čidlu lze regulovat dosah, zda čidlo sepne již když jste za dveřmi, nebo až když je otevřete, nastavení času (dobu svícení), soumrakové nastavení (při jaké intenzitě okolního osvětlení čidlo sepne).

 

* Specifikace čidla: Napájecí napětí
* Dosah: 360°/180°/2-8m
* Spínací prvek: relé
* Možnost regulace: doba sepnutí 5s, 30s, 90s, 3min, 5 min, 10min
* Regulace citlivosti na světlo: 5, 30, 150 nebo 2000 Lux
* Spotřeba v klidovém stavu: 0,9W
* Příkon spínanného spotřebiče: min. 0,1W, spíná LED žárovky a LED svítidla
*  : max 1200W klasické žárovky
*  : max 300W LED, úsporky a zářivky
* Zapojení: N – nulový vodič
*  : L – vstup fáze
*  : L´ - spínaná fáze
* Rozměry: 40 x 58 x 26 mm (délka s držáky na uchycení 74mm)

Výrobce T-led s.r.o.
Druh Zdroje

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu T-LED s.r.o. Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní LED světla nebo LED panely, LED zářivky, LED pásky.