HLEDEJCENY.cz

T-LED s.r.o. LED profil 1m - porovnání cen

T-LED s.r.o. LED profil 1m

Cena 39 Kč

* Související produkty: Difuzory/kryty
* Koncovky: FLEX
* Úchyty: není
* Ohybový roh: FLEX
* Vnitřní roh: FLEX
* Vnější roh: FLEX
* T odbočka: FLEX

 

Flexibilní LED pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profil (lišta) FLEX. Tento pro+profilje velmi vhodný na nerovné a oblé povrchy, kde hliníkové pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profily nemohou kvůli své neohebnosti kopírovat povrch, Dále je možné s tímto pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profilem tvořit například různé kruhy o průměru 55 cm, popřípadě je možné tvarovat do spirály. Průsvitnost pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profilu je 360°. LED pro+profilFLEX je vhodný pro LED pásky maximálně s příkonem 7,2W/metr.

 

Pro+profilse prodává v délkách 1 metr a 2 metry. Tolerance délky pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profilu ±1%.
Při objednání 2 metrového pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+pro+profilu je nutné při použití služeb České pošty z důvodu rozměru-neskladnosti zásilky k ceně poštovného připočítat 120,- Kč. Při použití služeb GLS je cena dopravy bez přirážky.

 

© 2021 HLEDEJCENY.cz